WYNAJEM GIRLAND ŚWIETLNYCH2019-03-20T16:36:05+00:00

Wynajem girland świetlnych na wesela i eventy

Od 4 lat lat zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w kwestiach związanych z oświetleniem przestrzeni girlandami żarówkowymi. Mając za sobą setki realizacji, zapewniamy najlepszą obsługę naszych klientów od momentu złożenia zapytania po montaż girland.

Nasze girlandy wyróżniają się na tle konkurencji odpowiednio dobranymi żarówkami. Żarówki muszą posiadać odpowiednią moc, strumień świetlny i barwę – zbyt mocne żarówki potrafią kompletnie zepsuć zamierzony efekt.

Podpory do girland świetlnych

Znając specyfikę przyjęć na powietrzu zaprojektowaliśmy podpory do naszych girland – tzw haki pasterskie.  Gwarantujemy, że nasze girlandy i podpory oczarują Waszych gości. Są niezastąpione przy oświetleniu ścieżek, świetnym pomysłem jest również otoczenie nimi zewnętrznej strefy relaksu dla gości.

Haki składają się z dwóch części – dolna – kotwa wbijana w ziemię w kształcie obróconej litery U i górna – pasterski hak do którego mocujemy girlandę.

Podpory można wynająć z naszym montażem lub z dostawą pod wskazany adres.

W jaki sposób zamówić naszą usługę?

Wystarczy się z nami skontaktować! Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniej długości girland i zaproponujemy warianty ich rozmieszczenia.

Girlandy wynajmujemy wraz z usługą montażu lub z dostawą  przesyłką kurierską pod wskazany adres z odpowiednim wyprzedzeniem.

Po zatwierdzeniu wyceny, mailowo przesyłamy umowę do podpisania – odesłanie skanu umowy i wpłata zaliczki jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji.

I to w zasadzie wszystko 🙂 Sprawnie, łatwo, na czas i z gwarancją 100%  zadowolenia !

Wykaz sprzętu i cennik
Kontakt