Żyrandol z żarówek zamiast ścianki za parą młodą!

Zbudowany z pozyskanego z odzysku drewna Girlandol świetnie sprawdzi się jako dekoracja stołu czy ścianka za Państwem Młodym.

Girlandol posiada dedykowaną przestrzeń na kompozycje kwiatów i dekoracje. Instalacja jest wodoodporna, dzięki czemu kwiaty pozostaną świeże nawet jeśli poprawiny się przeciągną 🙂

Wytrzymałe stalowe linki pozwalają na montaż praktycznie wszędzie. Efekt WoW gwarantowany!

Jasność kilkunastu żarówek Edison można kontrolować ściemniaczem.

W połączeniu z naszymi girlandami żarówkowymi, Girlandol odmieni każdą przestrzeń. Pamiętajcie odpowiednio dobrane światło to podstawa udanego przyjęcia. Zaufajcie girlandowym ekspertom 🙂

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.  Jeśli szukacie rozwiązania szytego na miarę służymy pomocą!

Reflektory PAR do oświetlenia drzew i architektury

Reflektor posiada pełną gamę barw RGBWA  oraz kilka trybów pracy. Wyjątkową zaletą jest wodoodporność lampy PAR – możemy ustawić je praktycznie wszędzie.

Reflektor może oświetlać strefę relaksu, drzewa i zieleń , a także architekturę budynku czy wejście na salę.

W jaki sposób zamówić naszą usługę?

Wystarczy się z nami skontaktować! Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniej długości girland i zaproponujemy warianty ich rozmieszczenia.

Girlandy wynajmujemy wraz z usługą montażu lub z dostawą  przesyłką kurierską pod wskazany adres z odpowiednim wyprzedzeniem.

Po zatwierdzeniu wyceny, mailowo przesyłamy umowę do podpisania – odesłanie skanu umowy i wpłata zaliczki jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji.

I to w zasadzie wszystko 🙂 Sprawnie, łatwo, na czas i z gwarancją 100%  zadowolenia !